<< Resultatmeny För tidigare års Resultat se "Arkiv"
Resultat    
     
 

Resultat Ölandsspelen 11 juli 2006

 
 
Arrangör: Högby IF Tävlingsplats: Högby IP
Tävlingsledare: Carl-Gustaf Nilsson Speaker: Jessica Lindén
Väder: Mest sol, byiga vindar, ca 23 grader
Tidtagning: Bertil Tinnert, Daniel Axelsson
 
  MÄN 200 M HEAT 2 Vind 2.4    
1. Rasmus Carlsson -88 Kvarnsvedens FIK 23,08    
2. Joakim Håkansson -87 IK Hinden 26,46    
3. Rasmus Holm -94 Lerum FI 32,19    
4. Niklas Johansson-Miglavs -93 Lerum FI 32,91    
5. Carl Ivarsson -94 Lerum FI 34,90    
           
  MÄN 200 M HEAT 3 Vind 2.8    
1. Jonathan Persson -90 Högby IF 25,85    
2. Alexander Bensryd -92 Lerum FI 30,60    
3. Pontus Ahlstedt -94 Lerum FI 31,50    
4. Joel Eriksson -94 Lerum FI 32,35    
           
  MÄN 200 M HEAT 4 Vind 1.9    
1. Sebastian Axell -91 Lerum FI 24,24    
2. Johan Lagerlund -79 Väsby IK 25,32    
3. Jakob Aronsson -91 Lerum FI 26,24    
4. Ralf Ivarsson -63 Lerum FI 27,60    
           
  MÄN 200 M HEAT 5 Vind 3.2    
1. Camilo Karlström -89 FI Kalmarsund 22,63    
2. Lasse Ohtamaa -80 Väsby IK 22,70    
3. Johan Szabo -81 Väsby IK 23,26    
4. Alex Abdalian -88 Järva FIK 24,25    
5. David Turner -91 Järva FIK 26,04    
           
  MÄN 200 M SAMLAD LISTA      
1. Camilo Karlström -89 FI Kalmarsund 22,63    
2. Lasse Ohtamaa -80 Väsby IK 22,70    
3. Rasmus Carlsson -88 Kvarnsvedens FIK 23,08    
4. Johan Szabo -81 Väsby IK 23,26    
5. Sebastian Axell -91 Lerum FI 24,24    
6. Alex Abdalian -88 Järva FIK 24,25    
7. Johan Lagerlund -79 Väsby IK 25,32    
8. Jonathan Persson -90 Högby IF 25,85    
9. David Turner -91 Järva FIK 26,04    
10. Jakob Aronsson -91 Lerum FI 26,24    
11. Joakim Håkansson -87 IK Hinden 26,46    
12. Ralf Ivarsson -63 Lerum FI 27,60    
13. Alexander Bensryd -92 Lerum FI 30,60    
14. Pontus Ahlstedt -94 Lerum FI 31,50    
15. Rasmus Holm -94 Lerum FI 32,19    
16. Joel Eriksson -94 Lerum FI 32,35    
17. Niklas Johansson-Miglavs -93 Lerum FI 32,91    
18. Carl Ivarsson -94 Lerum FI 34,90    
 
  MÄN 800 M        
1. Oscar Edman -90 Sävedalens AIK 2.01,80    
2. Tommi Vaara -88 Hellas SoIK 2.03,25    
3. John Eliasson -69 Sävedalens AIK 2.03,83    
4. Simon Rohde -89 Högby IF 2.07,92    
5. Martin Lundqvist -90 IK Sisu Nässjö 2.08,74    
6. Victor Andersson -89 Eksjö Södra IK 2.11,47    
7. David Petersson -92 Wärnamo SK 2.13,26    
8. Erik Ljungkvist -89 Sävedalens AIK 2.15,90    
9. Patrik Lilja -90 Sävedalens AIK 2.16,90    
10. Erik Olsson -89 Sävedalens AIK 2.21,68    
 
  MÄN 3000 M        
1. Anders Dahlström -60 Högby IF 9.24,68    
2. Sonny Karlsson -67 Högby IF 9.40,25    
3. Simon Rohde -89 Högby IF 9.57,44    
4. Markus Andersson -84 Högby IF 10.01,63    
5. Viktor Helander -90 Eksjö Södra IK 10.29,62    
6. Dan Rundqvist -67 Lessebo OK 12.36,98    
 
  MÄN HÖJD        
1. Jakob Thorvaldsson -88 Heby AIF 1,90    
2. Anders Nihlstedt -89 FI Kalmarsund 1,87    
3. Adam Björling -90 FI Kalmarsund 1,75    
 
  MÄN STAV        
  -        
 
  MÄN LÄNGD     Vind  
1. Lasse Ohtamaa -80 Väsby IK 6,70 2.8 -
2. Adam Björling -90 FI Kalmarsund 6,64 3.7 -
3. Johan Szabo -81 Väsby IK 6,47 3.0 -
4. Anders Nihlstedt -89 FI Kalmarsund 6,02 1.7  
5. Alex Abdalian -88 Järva FIK 5,84 2.8 -
6. Johan Lagerlund -79 Väsby IK 5,66 1.7  
 
  MÄN KULA        
1. Nicklas Wiberg -85 FI Kalmarsund 14,29    
2. Peter Fritz -74 IK Sisu Nässjö 12,33    
3. Sebastian Carlsson -87 Kvarnsvedens FIK 12,32    
4. Björn Pettersson -85 Oskarshamns SK 10,87    
5. Mikael Johansson -78 Oskarshamns SK 8,51    
 
  MÄN DISKUS        
1. Per Rosell -87 FI Kalmarsund 44,85    
2. Lasse Ohtamaa -80 Väsby IK 43,96    
3. Johan Szabo -81 Väsby IK 40,51    
4. Nicklas Wiberg -85 FI Kalmarsund 40,18    
5. Sebastian Carlsson -87 Kvarnsvedens FIK 38,29    
6. Rasmus Carlsson -88 Kvarnsvedens FIK 33,03    
7. Peter Fritz -74 IK Sisu Nässjö 31,36    
8. Björn Pettersson -85 Oskarshamns SK 28,88    
9. Rolf Skalk -56 Gefle IF 27,92    
10. Johan Lagerlund -79 Väsby IK 24,07    
 
  MÄN SLÄGGA        
1. Peter Fritz -74 IK Sisu Nässjö 29,48    
2. Stellan Broman -56 Eksjö Södra IK 25,40    
3. Jonny Johansson -68 Tranås AIF 17,74    
 
  MÄN SPJUT        
1. Bengt Loo -62 UF Contact 58,74    
2. Elias Ericsson -82 FI Kalmarsund 56,24    
3. Lasse Ohtamaa -80 Väsby IK 55,46    
4. Sebastian Carlsson -87 Kvarnsvedens FIK 43,75    
5. Mikael Johansson -78 Oskarshamns SK 31,61    
 
  P17 KULA 5,0        
1. Martin Jönsson -90 FI Kalmarsund 13,50    
2. Adam Björling -90 FI Kalmarsund 12,42    
 
  P17 DISKUS 1,5        
1. Adam Björling -90 FI Kalmarsund 34,89    
2. Jonas Jonsson -90 IFK Strömsund 34,80    
3. Jonathan Persson -90 Högby IF 32,43    
4. Martin Jönsson -90 FI Kalmarsund 32,40    
 
  P17 SLÄGGA 5,0        
1. Jonas Jonsson -90 IFK Strömsund 41,19    
2. Martin Jönsson -90 FI Kalmarsund 39,80    
 
  P17 SPJUT 700        
1. Adam Björling -90 FI Kalmarsund 51,09    
2. Jonathan Persson -90 Högby IF 40,40    
3. Anders Nihlstedt -89 FI Kalmarsund 36,73    
 
  P15 100 M   Vind 1.5    
1. Mikael Storm -91 Eksjö Södra IK 11,85    
2. David Turner -91 Järva FIK 12,57    
3. Johan Saarnak -91 Hovslätts IK 13,37    
 
  P15 800 M        
1. Hannes Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 2.14,87    
2. Johan Lund -91 Sävedalens AIK 2.16,28    
3. Erik Ahlepil -91 Eksjö Södra IK 2.16,97    
4. Johan Saarnak -91 Hovslätts IK 2.32,50    
 
  P15 100 M HÄCK   Vind 0.0    
1. Erik Persson Bålsta IK 14,56    
2. Hannes Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 16,04    
3. Johan Nilsson -92 Högby IF 16,29    
 
  P15 HÖJD        
  -        
           
  P15 LÄNGD     Vind  
1. Sebastian Axell -91 Lerum FI 5,83 3.4 -
2. Erik Persson -91 Bålsta IK 5,43 2.2 -
3. Erik Ahlepil -91 Eksjö Södra IK 5,13 1.2  
 
  P15 KULA 4,0        
1. Marcus Nilsson -91 Högby IF 14,09    
2. Simon Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 11,76    
3. Axel Henrysson -91 Stensjöns IF 10,58    
 
  P15 DISKUS 1,0        
1. Sebastian Axell -91 Lerum FI 50,56    
2. Marcus Nilsson -91 Högby IF 39,83    
3. Simon Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 34,43    
4. Axel Henrysson -91 Stensjöns IF 32,04    
 
  P15 SLÄGGA 4,0        
1. Markus Nilsson -91 Högby IF 41,47    
2. Hannes Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 33,65    
3. Simon Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 33,27    
4. Axel Henrysson -91 Stensjöns IF 27,16    
 
  P15 SPJUT 600        
1. Sebastian Axell -91 Lerum FI 43,98    
2. Simon Assarsson -91 IK Sisu Nässjö 40,16    
3. Axel Henrysson -91 Stensjöns IF 37,78    
4. Erik Persson -91 Bålsta IK 36,62    
5. Tony Weseth -91 Turebergs FK 28,33    
 
  P14 100 M   Vind 2.5    
1. Mattias Olander -92 Högby IF 11,94    
2. Johan Bank -92 KA2 IF 12,55    
3. Johan Nilsson -92 Högby IF 12,57    
4. Sebastian Karlsson -92 Kalmar SK 12,58    
5. Markus Johansson -92 Högby IF 13,31    
6. Sebastian Lundh -92 KA 2 IF 13,90    
 
  P14 800 M        
1. Patrick Nilsson -92 Oskarshamns SK 2.15,21    
2. Markus Johansson -92 Högby IF 2.16,58    
3. Sebastian Karlsson -92 Kalmar SK 2.18,29    
4. Samuel Wiktorsson -92 Trångvikens IF 2.32,52      
 
  P14 2000 M          
1. Gustav Milesson -92 Stensjöns IF 6.42,22      
2. Linus Dahlström -92 Högby IF 7.33,72      
 
  P14 HÖJD          
1. Mattias Olander -92 Högby IF 1,75      
2. Sebastian Karlsson -92 Kalmar SK 1,68      
3. Markus Johansson -92 Högby IF 1,60      
4. Johan Karlsson -92 IFK Växjö 1,50      
5. Samuel Wiktorsson -92 Trångvikens IF 1,45      
 
  P14 LÄNGD     Vind   Vind
1. Sebastian Karlsson -92 Kalmar SK 5,55 3.2 -  
2. Samuel Wiktorsson -92 Trångvikens IF 5,20 3.1 -  
3. Johan Bank -92 KA2 IF 5,13 5.1 4.81 1.7
4. Sebastian Lund -92 KA2 IF 5,09 3.0 -  
 
  P14 KULA 4,0          
1. Mattias Olander -92 Högby IF 13,33      
2. Timmy Håkansson -92 IK Hinden 10,20      
 
  P14 DISKUS 1,0          
1. Mattias Olander -92 Högby IF 32,99      
2. Timmy Håkansson -92 IK Hinden 30,19      
3. Markus Johansson -92 Högby IF 27,01      
 
  P14 SPJUT 600          
1. Sebastian Karlsson -92 Kalmar SK 42,06      
2. Mattias Olander -92 Högby IF 38,51      
3. Johan Bank -92 KA2 IF 34,90      
4. Sebastian Lund -92 KA2 IF 32,76    
5. Timmy Håkansson -92 IK Hinden 31,21    
6. Samuel Wiktorsson -92 Trångvikens IF 27,97    
7. Johan Karlsson -92 IFK Växjö 25,21    
 
  P13 80 M   Vind 2.7    
1. Gustaf Fridh -93 IF Linden 10,92    
2. Marcus Andersen -93 IK Pallas, Malmö 10,93    
3. Oskar Nordborg -93 FIK Färjestaden 11,00    
4. Hampus Widlund -93 IFK Växjö 11,30    
5. Tom Tuvhag -93 IFK Växjö 11,67    
6. Robert Granström -93 IFK Märsta 11,78    
 
  P13 600 M        
1. Robin Wahlberg -93 Östhammar FI 1.38,78    
2. Jakob Rockmyr -93 Lerum FI 1.40,00    
3. Tom Tuvhag -93 IFK Växjö 1.55,03      
 
  P13 60 M HÄCK   Vind 2.2      
1. Allex Andersson -93 Stensjöns IF 11,95      
 
  P13 HÖJD          
1. Oskar Nordborg -93 FIK Färjestaden 1,51      
2. Allex Andersson -93 Stensjöns IF 1.48      
3. Hampus Widlund -93 IFK Växjö 1,45      
4. Adam Henrysson -93 Stensjöns IF 1,45      
5. Gustaf Fridh -93 IF Linden 1,40      
6. Albin Wikstrand -93 Stensjöns IF 1,25      
 
  P13 LÄNGD ZON     Vind   Vind
1. Gustaf Fridh -93 IF Linden 5,01 2.8 4,87 1.8
2. Oskar Nordborg -93 FIK Färjestaden 4,80 2.3 4,76 2.0
3. Hampus Widlund -93 IFK Växjö 4,69 2.1 4,62 1.9
4. Allex Andersson -93 Stensjöns IF 4,28 1.9    
5. Marcus Andersen -93 IK Pallas, Malmö 4,26 3.1 4,21 2.0
6. Fredrik Granström -93 IFK Märsta 3,80 2.3 -  
 
  P13 KULA 3,0          
1. Fredrik Granström -93 IFK Märsta 10,21      
2. Robert Granström -93 IFK Märsta 10,20      
3. Gustaf Fridh -93 IF Linden 9,30      
4. Albin Wikstrand -93 Stensjöns IF 7,82      
5. Villman Jonasson -93 Skruvs IF 7,48      
 
  P13 DISKUS 0,6          
1. Fredrik Granström -93 IFK Märsta 31,18      
2. Robert Granström -93 IFK Märsta 30,27      
3. Oskar Nordborg -93 FIK Färjestaden 27,62      
4. Allex Andersson -93 Stensjöns IF 23,26    
5. Villman Jonasson -93 Skruvs IF 20,68    
6. Albin Wikstrand -93 Stensjöns IF 19,69    
7. Adam Henrysson -93 Stensjöns IF 19,59    
 
  P13 SPJUT 400        
1. Oskar Nordborg -93 FIK Färjestaden 34,33    
2. Allex Andersson -93 Stensjöns IF 32,01    
3. Tom Tuvhag -93 IFK Växjö 31,74    
4. Albin Wikstrand -93 Stensjöns IF 28,57    
5. Villman Jonasson -93 Skruvs IF 28,40    
 
  P12 80 M   Vind 2.0    
1. Anton Persson -94 Högby IF 11,21    
2. Pontus Johansson -94 IFK Växjö 12,04    
3. Jesper Hermansson -94 IFK Lidingö 12,59    
 
  P12 600 M          
1. Anton Persson -94 Högby IF 1.46,7      
2. Pontus Ahlstedt -94 Lerum FI 1.49,47      
3. Marcus Andersson -94 FIK Färjestaden 1.49,82      
4. Oliver Persson -94 IK Hinden 2.07,15      
 
  P12 HÖJD          
1. Mattias de Graaf FIK Färjestaden 1,44      
2. Gustaf Wilsborn -94 IFK Växjö 1,42      
3. Simon Björn -94 IFK Växjö 1,37      
4. Anton Persson -94 Högby IF 1,34      
 
  P12 LÄNGD ZON     Vind   Vind
1. Gustaf Wilsborn -94 IFK Växjö 4,72 2.7 -  
2. Anton Persson -94 Högby IF 4,48 3.3 4,35 1.5
3. Simon Björn -94 IFK Växjö 4,24 2.5 -  
4. Jesper Hermansson -94 IFK Lidingö 4,16 2.5 4,03 2.0
5. Mattias de Graaf FIK Färjestaden 4,15 2.9 3,95 1.2
6. Marcus Andersson -94 FIK Färjestaden 4,13 4.3 3,95 1.2
 
  P12 KULA 3,0          
1. Anton Persson -94 Högby IF 9,82      
2. Anton Nilsson -94 FIK Färjestaden 8,50      
3. Rasmus Holm -94 Lerum FI 8,08      
4. David Holmberg -94 IFK Växjö 6,99      
5. Joel Eriksson -94 Lerum FI 6,92      
6. Oliver Persson -94 IK Hinden 6,68      
 
  P12 DISKUS 0,6          
1. Anton Nilsson -94 FIK Färjestaden 22,80      
 
  P12 SPJUT 400        
1. Gustaf Wilsborn -94 IFK Växjö 30,64    
2. Simon Björn -94 IFK Växjö 30,03    
3. Anton Nilsson -94 FIK Färjestaden 28,17    
4. Oliver Persson -94 IK Hinden 27,12    
5. Pontus Johansson -94 IFK Växjö 26,25    
6. Jesper Hermansson -94 IFK Lidingö 23,63    
7. David Holmberg -94 IFK Växjö 21,72    
8. Anton Persson -94 Högby IF 19,15    
 
  P11 60 M HEAT 1 Vind 2.7    
1. Karl Persson -95 Wärnamo SK 9,24 Final  
2. Gustav Petri -95 Eksjö Södra IK 9,39 Final  
3. Hampus Sturesson -95 FIK Färjestaden 9,46    
4. Oskar Andersson -95 IFK Växjö 9,56    
5. Jonas Andersen -95 IK Pallas, Malmö 10,16    
           
  P11 60 M HEAT 2 Vind 2.1    
1. Viktor Persson -95 Staffanstorp AI 8,63 Final  
2. Axel Rosling -95 FIK Färjestaden 8,91 Final  
3. Jacob Stenfelt -95 IFK Växjö 9,07 Final  
4. Jakob Sjödin -95 Stensjöns IF 9,44    
5. Felix Karlsson -95 FIK Färjestaden 9,60    
           
  P11 60 M HEAT 3 Vind 2.9    
1. Henrik Widén -95 IFK Växjö 8,82 Final  
2. Andreas Davidsson -95 IFK Växjö 9,58    
3. Gabriel Lindeby -95 Högby IF 9,71    
           
  P11 60 M FINAL Vind 6.8    
1. Viktor Persson -95 Staffanstorp AI 8,63    
2. Henrik Widén -95 IFK Växjö 8,68    
3. Jacob Stenfelt -95 IFK Växjö 9,10    
4. Karl Persson -95 Wärnamo SK 9,11    
5. Axel Rosling -95 FIK Färjestaden 9,18    
6. Gustav Petri -95 Eksjö Södra IK 9,36    
 
  P11 600 M        
1. Hampus Sturesson -95 FIK Färjestaden 2.01,33    
2. Andreas Davidsson -95 IFK Växjö 2.07,89    
3. Felix Karlsson -95 FIK Färjestaden 2.10,26    
4. Stefan Liderfelt -95 Eksjö Södra IK 2.12,14    
5. Christoffer Bengtsson -95 Oskarshamns SK 2.14,47    
 
  P11 HÖJD        
1. Karl Persson -95 Wärnamo SK 1,37    
2. Viktor Persson -95 Staffanstorp AI 1,25    
3. Simon Dahlström -95 FIK Färjestaden 1,15    
4. Felix Karlsson -95 FIK Färjestaden 1,10    
 
  P11 LÄNGD ZON     Vind  
1. Karl Persson -95 Wärnamo SK 4,28 0,0  
2. Henrik Widén -95 IFK Växjö 4,18 0,0  
3. Viktor Persson -95 Staffanstorp AI 4,18 0.8  
4. Axel Rosling -95 FIK Färjestaden 3,89 0,0  
5. Jacob Stenfelt -95 IFK Växjö 3,84 0,0  
6. Hampus Sturesson -95 FIK Färjestaden 3,82 -0.1  
7. Jakob Sjödin -95 Stensjöns IF 3,78 0,0  
8. Oskar Andersson -95 IFK Växjö 3,65 -0.8  
9. Christoffer Bengtsson -95 Oskarshamns SK 3,52 0,0  
10. Samuel Lundh -95 KA2 IF 3,40 0.6  
11. Gustav Petri -95 Eksjö Södra IK 3,33 0,0  
12. Gabriel Lindeby -95 Högby IF 3,28 0,0  
13. Jonas Andersen -95 IK Pallas, Malmö 2,75 0,0  
 
  P11 KULA 2,0        
1. Samuel Lundh -95 KA2 IF 8,86    
2. Viktor Persson -95 Staffanstorp AI 8,12    
3. Andreas Davidsson -95 IFK Växjö 7,50    
4. Simon Dahlström -95 FIK Färjestaden 7,47    
5. Jakob Sjödin -95 Stensjöns IF 7,16    
6. Gabriel Lindeby -95 Högby IF 5,80    
7. Jonas Andersen -95 IK Pallas, Malmö 5,01    
 
  P11 DISKUS 0,6        
1. Jakob Sjödin -95 Stensjöns IF 22,87    
2. Samuel Lundh -95 KA2 IF 20,22    
3. Simon Dahlström -95 FIK Färjestaden 18,36    
4. Stefan Liderfelt -95 Eksjö Södra IK 17,16    
5. Gabriel Lindeby -95 Högby IF 16,44    
 
  P11 SPJUT 400        
1. Jakob Sjödin -95 Stensjöns IF 32,02    
2. Axel Rosling -95 FIK Färjestaden 27,10    
3. Samuel Lundh -95 KA2 IF 25,53    
4. Karl Persson -95 Wärnamo SK 24,66    
5. Viktor Persson -95 Staffanstorp AI 20,94    
6. Oskar Andersson -95 IFK Växjö 20,79    
7. Stefan Liderfelt -95 Eksjö Södra IK 20,35    
8. Gustav Petri -95 Eksjö Södra IK 18,68    
 
  P10 60 M HEAT 1 Vind 1.7    
1. Joakim Stenström -96 IK Hinden 9,27 Final  
2. Linus Olsson -96 IK Hinden 9,46 Final  
3. Gunnar Jonasson -96 Skruvs IF 9,87 Final  
4. Isak Oskarsson -96 Stensjöns IF 9,97 Final  
           
  P10 60 M HEAT 2 Vind 1.8    
1. Otto Himmelman -96 Bollebygds IF 9,90 Final  
2. David Persson -96 Wärnamo SK 10,06 Final  
3. Jesper Nilsen -96 FIK Färjestaden 10,21    
4. Lukas Andersson -96 FIK Färjestaden 10,59    
5. Jacob Gustafsson -96 IK Hinden 10,99    
           
  P10 60 M FINAL Vind 4.5    
1. Joakim Stenström -96 IK Hinden 9,31    
2. Linus Olsson -96 IK Hinden 9,53    
3. Otto Himmelman -96 Bollebygds IF 9,81    
4. Gunnar Jonasson -96 Skruvs IF 9,97    
5. David Persson -96 Wärnamo SK 9,98    
6. Isak Oskarsson -96 Stensjöns IF 10,03    
 
  P10 600 M        
1. Lukas Andersson -96 FIK Färjestaden 2.17,14    
2. Otto Himmelman -96 Bollebygds IF 2.20,08    
3. David Persson -96 Wärnamo SK 2.26,44    
 
  P10 HÖJD        
1. Isak Oskarsson -96 Stensjöns IF 1,25    
2. Gunnar Jonasson -96 Skruvs IF 1,15    
3. Jesper Nilsen -96 FIK Färjestaden 1,05    
 
  P10 LÄNGD ZON     Vind  
1. Carl Ivarsson -96 Lerum FI 3,87 -0,0  
2. Isak Oskarsson -96 Stensjöns IF 3,80 -0.7  
3. Joakim Stenström -96 IK Hinden 3,79 -0.5  
4. Otto Himmelman -96 Bollebygds IF 3,57 -0.5  
5. Gunnar Jonasson -96 Skruvs IF 3,53 -0,0  
6. Linus Olsson -96 IK Hinden 3,51 -0,0  
7. David Persson -96 Wärnamo SK 3,30 -0,0  
8. Lukas Andersson -96 FIK Färjestaden 3,19 -0,0  
9. Jacob Gustafsson -96 IK Hinden 2,86 -0.7  
 
  P10 KULA 2,0        
1. Isak Oskarsson -96 Stensjöns IF 8,30    
2. Joakim Stenström -96 IK Hinden 6,71    
3. Linus Olsson -96 IK Hinden 6,42    
4. Lukas Andersson -96 FIK Färjestaden 6,40    
5. Otto Himmelman -96 Bollebygds IF 6,10    
6. Jacob Gustafsson -96 IK Hinden 5,73    
 
  P9 60 M   Vind 2.0    
1. Oskar Dahlström -97 FIK Färjestaden 9,60    
2. Daniel Skalk -97 Gefle IF 9,93    
3. Markus Holmqvist -97 FIK Färjestaden 10,05    
4. Viktor Nilsson -97 Högby IF 10,54    
5. Johan Davidsson -97 IFK Växjö 11,07    
 
  P9 600 M        
1. Daniel Skalk -97 Gefle IF 2.10,91    
2. Oskar Dahlström -97 FIK Färjestaden 2.12,23    
3. Johan Davidsson -97 IFK Växjö 2.14,75    
4. Markus Holmqvist -97 FIK Färjestaden 2.18,69    
 
  P9 HÖJD        
1. Daniel Skalk -97 Gefle IF 1,18    
2. Oskar Dahlström -97 FIK Färjestaden 1,15    
3. Fredrik Holmberg -97 IFK Växjö 1,15    
4. Hampus Roos -98 Ljungby FIK 1,10    
5. Markus Holmqvist -97 FIK Färjestaden 1,05    
6. Malte Olfsson -97 Upsala IF 1,00    
 
  P9 LÄNGD ZON     Vind  
1. Daniel Skalk -97 Gefle IF 3,94 -0.3 (3,85)
2. Oskar Dahlström -97 FIK Färjestaden 3,94 -0.6 (3,69)
3. Markus Holmqvist -97 FIK Färjestaden 3,63 -0.2  
4. Viktor Nilsson -97 Högby IF 3,11 -0.7  
 
  P9 KULA 2,0        
1. Tobias Lindberget -98 KFUM Kristianstad 8,57    
2. Oskar Dahlström -97 FIK Färjestaden 8,30    
3. Daniel Skalk -97 Gefle IF 7,40    
4. Malte Olofsson -97 Upsala IF 5,93    
5. Markus Holmqvist -97 FIK Färjestaden 5,67    
6. Johan Davidsson -97 IFK Växjö 5,25    
 
  P8 60 M HEAT 1 Vind 2.6    
1. Emil Krieg -98 Stensjöns IF 9,92 Final  
2. Axel Nykvist -98 Tranås AIF 10,04 Final  
3. Linus Ämtvall -98 FIK Färjestaden 10,25 Final  
4. Isak Lidén -98 Tranås AIF 10,96    
           
  P8 60 M HEAT 2 Vind 3.0    
1. Hampus Roos -98 Ljungby FIK 9,77 Final  
2. Tobias Lindberget -98 KFUM Kristianstad 10,10 Final  
3. Simon Lindström -98 FIK Färjestaden 10,26 Final  
4. Erik Petri -99 Eksjö Södra IK 10,55    
5. Albin Lundström -98 IFK Påryd 11,08    
           
  P8 60 M FINAL Vind 3.7    
1. Hampus Roos -98 Ljungby FIK 9,73    
2. Emil Krieg -98 Stensjöns IF 9,83    
3. Tobias Lindberget -98 KFUM Kristianstad 9,91    
4. Axel Nykvist -98 Tranås AIF 10,25    
5. Linus Ämtvall -98 FIK Färjestaden 10,37    
6. Simon Lindström -98 FIK Färjestaden 10,55    
 
  P8 600 M        
1. Hampus Roos -98 Ljungby FIK 2.08,84    
2. Simon Lindström -98 FIK Färjestaden 2.13,23    
3. Emil Krieg -98 Stensjöns IF 2.21,61    
4. Tobias Lindberget -98 KFUM Kristianstad 2.22,65    
 
  P8 LÄNGD ZON     Vind  
1. Emil Krieg -98 Stensjöns IF 3,30 -0.3  
2. Tobias Lindberget -98 KFUM Kristianstad 3,29 -0.6  
3. Linus Ämtvall -98 FIK Färjestaden 3,27 -0.4  
4. Hampus Roos -98 Ljungby FIK 3,24 -0.7  
5. Axel Nykvist -98 Tranås AIF 3,22 -0.4  
6. Simon Lindström -98 FIK Färjestaden 3,12 -1.5  
7. Albin Lundström -98 IFK Påryd 2,95 -0.4  
8. Isak Lidén -98 Tranås AIF 2,75 -1.0  
 
  P8 KULA 2,0        
1. Tobias Lindberget -98 KFUM Kristianstad 8,12    
2. Emil Krieg -98 Stensjöns IF 6,71    
3. Hampus Roos -98 Ljungby FIK 6,53    
4. Simon Lindström -98 FIK Färjestaden 5,48    
5. Axel Nykvist -98 Tranås AIF 5,10    
6. Isak Lidén -98 Tranås AIF 5,06    
7. Albin Lundström -98 IFK Påryd 4,76    
8. Linus Ämtvall -98 FIK Färjestaden 3,89    
9. Erik Petri -99 Eksjö Södra IK 3,80    
 
  KVINNOR 200 M HEAT 1 Vind 2.5    
1. Moa Larsson -90 Högby IF 27,23    
2. Katherine Karlström -91 Högby IF 28,31    
3. Lovisa Bauer -92 Eksjö Södra IK 29,63    
4. Janni Ahlgren -92 Lerum FI 32,09    
5. Jennifer Jeryd -93 Lerum FI 44,15    
           
  KVINNOR 200 M HEAT 2 Vind 2.6    
1. Linnea Ivarsson -94 Lerum FI 32,53    
2. Sofia Jeryd -90 Lerum FI 32,56    
3. Klara Sundberg -94 Lerum FI 34,22    
4. Therese Taengh -90 Lerum FI 34,63    
5. Cecilia Persson -90 Lerum FI 36,07    
           
  KVINNOR 200 M HEAT 3 Vind 3.3    
1. Eleonore Montler -93 Lerum FI 29,41    
2. Stina Svensson -93 Lerum FI 29,60    
3. Sofia Thorstensson -92 Lerum FI 29,80    
4. Josefine Tempsch -94 Lerum FI 30,19    
5. Matilda Hultman -91 Lerum FI 31,08    
6. Sanna Thorstensson -92 Lerum FI 31,22    
           
  KVINNOR 200 M HEAT 4 Vind 2.5    
1. Gabriella Nykvist -92 Tranås AIF 27,94    
2. Matilda Holm -93 Lerum FI 28,18    
3. Lisa Engström -94 Lerum FI 29,05    
4. lina Marcusson -93 Lerum FI 30,11    
5. Hannah Racklin -92 Lerum FI 30,16    
6. Fanny Hammarstrand -94 Lerum FI 30,41    
           
  KVINNOR 200 M HEAT 5 Vind 1.7    
1. Camilla Wikström -88 IF Skade 26,95    
2. Erika Jonasson -88 IFK Växjö 27,55    
3. Anna Hildingsson -93 Lerum FI 27,69    
4. Linnea Svensson -89 Lerum FI 28,14    
5. Olivia Axell -94 Lerum FI 30.23    
           
  KVINNOR 200 M SAMLAD LISTA      
1. Camilla Wikström -88 IF Skade 26,95    
2. Moa Larsson -90 Högby IF 27,23    
3. Erika Jonasson -88 IFK Växjö 27,55    
4. Anna Hildingsson -93 Lerum FI 27,69    
5. Gabriella Nykvist -92 Tranås AIF 27,94    
6. Linnea Svensson -89 Lerum FI 28,14    
7. Matilda Holm -93 Lerum FI 28,18    
8. Katherine Karlström -91 Högby IF 28,31    
9. Lisa Engström -94 Lerum FI 29,05    
10. Eleonore Montler -93 Lerum FI 29,41    
11. Stina Svensson -93 Lerum FI 29,60    
12. Lovisa Bauer -92 Eksjö Södra IK 29,63    
13. Sofia Thorstensson -92 Lerum FI 29,80    
14. lina Marcusson -93 Lerum FI 30,11    
15. Hannah Racklin -92 Lerum FI 30,16    
16. Josefine Tempsch -94 Lerum FI 30,19    
17. Olivia Axell -94 Lerum FI 30,23    
18. Matilda Hultman -91 Lerum FI 31,08    
19. Sanna Thorstensson -92 Lerum FI 31,22    
20. Janni Ahlgren -92 Lerum FI 32,09    
21. Linnea Ivarsson -94 Lerum FI 32,53    
22. Sofia Jeryd -90 Lerum FI 32,56    
23. Klara Sundberg -94 Lerum FI 34,22    
24. Therese Taengh -90 Lerum FI 34,63    
25. Cecilia Persson -90 Lerum FI 36,07    
26. Jennifer Jeryd -93 Lerum FI 44,15    
 
  KVINNOR 800 M        
1. Johanna Sandén -89 Sävedalens AIK 2.22,22    
2. Maria Jangsten -89 Sävedalens AIK 2.26,56    
3. Emelia Gabrielsson -88 Oskarshamns SK 2.29,76    
4. Sara Axelsson -88 Högby IF 2.33,99    
 
  KVINNOR 3000 M        
1. Jessica Gylfe -80 Högby IF 10.24,44    
2. Kajsa Gustafsson -90 Sävedalens AIK 10.36,09    
3. Maria Pettersson -62 OK Njudung 10.37,22    
4. Anna Nykvist -65 Tranås AIF 11.44,7m    
5. Maria Karlsson - Duvbo IK 12.49,0m    
 
  KVINNOR HÖJD        
1. Anna-Karin Sörling -89 Ärla IF 1,55    
 
  KVINNOR STAV          
1. Angelica Bengtsson -93 IFK Växjö 3,20      
2. Hedvig Samuelsson -91 FI Kalmarsund 3,10      
3. Linnea Björling -92 Kalmar SK 3,00      
4. Virginia Svensson IFK Växjö 2,70      
5. Victoria Bengtsson -90 IFK Växjö 2,70      
6. Isabella Kulevska -91 IFK Växjö 2,60      
7. Teresia Tollstern-Landin -93 KFUM Örebro FI 1,90      
  Katherine Karlström -91 Högby IF dnf      
 
  KVINNOR LÄNGD     Vind   Vind
1. Melinda Ymsen -88 KFUM Kristianstad 5,82 2.8 -  
2. Madelene Polfors -90 IFK Märsta 4,96 2.8 4,75 1.0
3. Martina Damgren -90 IK Hakarpspojkarna 4,95 4.5 -  
4. Moa Larsson -90 Högby IF 4,95 3.5 -  
5. Camilla Wikström -88 IF Skade 4,73 4.4 4,71 1.5
6. Linnea Persson -89 Bålsta IK 4,64 3.6 -  
7. Malin Johansson -90 IK Sisu Nässjö 4,42 3.3 -  
 
  KVINNOR KULA          
1. Maria Bengtsson -88 IFK Växjö 11,95      
2. Erika Jonasson -88 IFK Växjö 8,77      
3. Hanna Larsson -88 Eksjö Södra IK 7,80      
 
  KVINNOR DISKUS          
1. Maria Bengtsson -88 IFK Växjö 35,81      
2. Erika Jonasson -88 IFK Växjö 32,34      
3. Hanna Larsson -88 Eksjö Södra IK 25,93      
4. Magdalena Persson -91 Högby IF 21,02      
 
  KVINNOR SLÄGGA          
1. Maria Bengtsson -88 IFK Växjö 45,48    
2. Hanna Larsson -88 Eksjö Södra IK 28,70    
 
  KVINNOR SPJUT        
1. Madeleine Polfors -90 IFK Märsta 35,68    
 
  F17 KULA 3,0        
1. Malin Johansson -90 IK Sisu Nässjö 11,58    
2. Ronja Göransdotter -89 Hässleholms AIS 9,86    
3. Victoria Bengtsson -90 IFK Växjö 9,47    
4. Madelene Polfors -90 IFK Märsta 9,03    
 
  F17 DISKUS 1,0        
1. Malin Johansson -90 IK Sisu Nässjö 28,42    
 
  F17 SPJUT 600        
1. Madelene Polfors -90 IFK Märsta 35,20    
2. Linnea Persson -89 Bålsta IK 29,19    
3. Malin Johansson -90 IK Sisu Nässjö 27,17    
4. Ronja Göransdotter -89 Hässleholms AIS 25,24    
 
  F15 100 M HEAT 1 Vind 1.6    
1. Sofi Karlsson -91 FI Kalmarsund 13,27 Final  
2. Katherine Karlström -91 Högby IF 13,54 Final  
3. Ellinor Tuvhag -91 IFK Växjö 13,76 Final  
4. Sonja Jonasson -91 Skruvs IF 13,91 Final  
5. Malin Sigurdh -91 Eksjö Södra IK 13,97    
6. Frida Johansson -91 IFK Växjö 14,04    
           
  F15 100 M HEAT 2 Vind 1.9    
1. Maria Thilander -91 IFK Växjö 13,39 Final  
2. Amanda Josefsson -91 IFK Växjö 13,75 Final  
3. Virginia Svensson -91 IFK Växjö 13,93    
4. Hedvig Samuelsson -91 FI Kalmarsund 14,33    
           
  F15 100 M FINAL Vind 6.3    
1. Sofi Karlsson -91 FI Kalmarsund 12,90    
2. Maria Thilander -91 IFK Växjö 13,23    
3. Katherine Karlström -91 Högby IF 13,26    
4. Amanda Josefsson -91 IFK Växjö 13,52    
5. Sonja Jonasson -91 Skruvs IF 13,69    
 
  F15 800 M        
1. Lina Andreasson -91 Eksjö Södra IK 2.28,77    
2. Hanna Erlandsson -91 Sävedalens AIK 2.31,01    
3. Amanda Josefsson -91 IFK Växjö 2.32,16    
4. Mikaela Engwall -91 IF Skade 2.35,21    
5. Sofia Pettersson -91 FI Kalmarsund 2.53,59    
6. Magdalena Persson -91 Högby IF 2.54,65    
 
  F15 HÖJD        
1. Elin Falegård -91 IFK Växjö 1,48    
2. Hedvig Samuelsson -91 FI Kalmarsund 1,48    
3. Katherine Karlström -91 Högby IF 1,45    
4. Johanna Adolfsson -91 IFK Växjö 1,40    
 
  F15 LÄNGD     Vind  
1. Elin Falegård -91 IFK Växjö 4,96 2.9  
2. Malin Sigurdh -91 Eksjö Södra IK 4,95 2.5 (4,89)
3. Isabella Kulevska -91 IFK Växjö 4,95 6.6 (4,80)
4. Johanna Adolfsson -91 IFK Växjö 4,92 3.7  
5. Amanda Josefsson -91 IFK Växjö 4,91 5.4  
6. Hedvig Samuelsson -91 FI Kalmarsund 4,71 3.7  
7. Beatrice Örtenberg -91 Mosjö SK 4,66 3.5  
8. Virginia Svensson -91 IFK Växjö 4,50 3.5  
9. Mikaela Engwall -91 IF Skade 4,26 3.5  
10. Sofi Karlsson -91 FI Kalmarsund 4,03 4.5  
11. Maria Thilander -91 IFK Växjö 3,77 3.2  
 
  F15 KULA 3,0        
1. Erica Lundbladh -91 KA 2 IF 11,54    
2. Frida Engström -91 IFK Växjö 10,38    
3. Magdalena Persson -91 Högby IF 9,80    
4. Ellinor Tuvhag -91 IFK Växjö 9,68    
5. Hedvig Samuelsson -91 FI Kalmarsund 8,59    
6. Maria Thilander -91 IFK Växjö 7,37    
 
  F15 DISKUS 0,6        
1. Lina Andreasson -91 Eksjö Södra IK 39,05    
2. Erica Lundbladh -91 KA 2 IF 36,62    
3. Magdalena Persson -91 Högby IF 32,92    
4. Beatrice Örtenberg -91 Mosjö SK 31,95    
5. Ellinor Tuvhag -91 IFK Växjö 27,08    
6. Frida Johansson -91 IFK Växjö 26,83    
7. Fanny Eklund -91 IK Hinden 23,30    
8. Sonja Jonasson -91 Skruvs IF 21,95    
 
  F15 SLÄGGA 3,0        
1. Malin Johansson -92 IFK Strömsund 43,96    
2. Linn Jonsson -92 IFK Strömsund 43,95    
3. Erica Lundbladh -91 KA 2 IF 36,38    
4. Linn Andreasson -91 Eksjö Södra IF 33,08    
5. Anna Källström -92 IK Hinden 25,37    
6. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 22,19    
7. Moa Berglund -94 Skruvs IF 14,01    
 
  F15 SPJUT 400        
1. Frida Engström -91 IFK Växjö 36,48    
2. Elin Gustafsson -91 IK Hinden 33,41    
3. Frida Johansson -91 IFK Växjö 31,88    
4. Malin Sigurdh -91 Eksjö Södra IK 31,48    
5. Hedvig Samuelsson -91 FI Kalmarsund 30,18    
6. Lina Andreasson -91 Eksjö Södra IK 29,19    
7. Beatrice Örtenberg -91 Mosjö SK 28,28    
8. Elin Falegård -91 IFK Växjö 18,01    
 
  F14 100 M HEAT 1 Vind 2.2    
1. Gabriella Nykvist -92 Tranås AIF 13,31 Final  
2. Olivia Stenfelt -92 IFK Växjö 13,51 Final  
3. Emmy Jardén -92 Eksjö Södra IK 13,91 Final  
4. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 14,09    
           
  F14 100 M HEAT 2 Vind 2.3    
1. Victoria Johansson -92 Tranås AIF 13,07 Final  
2. Rebecca Arnesson -92 Skruvs IF 13,34 Final  
3. Lovisa Bauer -92 Eksjö Södra IK 13,54 Final  
4. Daniella Tsoumani -92 Järva FIK 14,55    
           
  F14 100 M FINAL Vind 4.6    
1. Victoria Johansson -92 Tranås AIF 12,97    
2. Gabriella Nykvist -92 Tranås AIF 13,15    
3. Rebecca Arnesson -92 Skruvs IF 13,30    
4. Lovisa Bauer -92 Eksjö Södra IK 13,47    
5. Olivia Stenfelt -92 IFK Växjö 13,70    
6. Emmy Jardén -92 Eksjö Södra IK 13,83    
 
  F14 800 M        
1. Josefin Gabrielsson -92 Oskarshamns SK 2.44,27    
2. Rebecca Arnesson -92 Skruvs IF 2.45,83    
3. Erika Karlsén -92 IK Hinden 2.49,15    
4. Ida Andersson -92 Väckelsångs IK 2.49,94    
5. Sofia Hietala -92 Hanvikens SK 2.51,77    
6. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 3.05,57    
 
  F14 2000 M        
1. Johanna Busk -93 Enhörna IF 7.03,82    
2. Stina Gustafsson -92 SAIK 7.51,99    
 
  F14 HÖJD        
1. Josefin Gabrielsson -92 Oskarshamns SK 1,48    
2. Victoria Johansson -92 Tranås AIF 1,48    
3. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 1,45    
4. Olivia Stenfelt -92 IFK Växjö 1,45    
5. Sanna Thorstensson -92 Lerum FI 1,40    
6. Emmy Jardén -92 Eksjö Södra IK 1,35      
 
  F14 LÄNGD     Vind   Vind
1. Lovisa Bauer -92 Eksjö Södra IK 4,76 5.1 -  
2. Daniella Tsoumani -92 Järva FIK 4,57 4.8 -  
3. Hannah Racklin -92 Lerum FI 4,57 3.4 -  
4. Rebecca Arnesson -92 Skruvs IF 4,49 2.6 4,21 1.9
5. Erika Karlsén -92 IK Hinden 4,44 4.3 4,23 1.5
6. Sofia Thorstensson -92 Lerum FI 4,40 5.6 -  
7. Gabriella Nykvist -92 Tranås AIF 4,39 3.4 -  
8. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 4,27 4.4 4,17 1.7
9. Emmy Jardén -92 Eksjö Södra IK 4,08 4.1 -  
 
  F14 KULA 3,0          
1. Linn Johnsson -92 IFK Strömsund 10,34      
2. Victoria Johansson -92 Tranås AIF 10,26      
3. Malin Johansson -92 IFK Strömsund 10,09    
4. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 9,67    
5. Sofia Hietala -92 Hanvikens SK 8,36    
 
  F14 DISKUS 0,6        
1. Malin Johansson -92 IFK Strömsund 36,37    
2. Sofia Hietala -92 Hanvikens SK 31,23    
3. Linn Johnsson -92 IFK Strömsund 30,54    
4. Gabriella Nykvist -92 Tranås AIF 30,38    
5. Lisa Lantz -92 IFK Växjö 25,60    
6. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 25,27    
7. Erika Karlsén -92 IK Hinden 22,67    
8. Lovisa Bauer -92 Eksjö Södra IK 21,52    
 
  F14 SPJUT 400        
1. Victoria Johansson -92 Tranås AIF 35,62    
2. Lisa Lantz -92 IFK Växjö 26,71    
3. Matilda Berglund -92 Skruvs IF 23,68    
4. Olivia Stenfelt -92 IFK Växjö 21,96    
 
  F13 80 M HEAT 1 Vind 3.4    
1. Elin Magnusson -93 IFK Växjö 11,36 Final  
2. Emma Hansson -93 IK Sisu Nässjö 11,47 Final  
3. Emma Jeansson -93 Högby IF 11,64 Final  
4. Martina Sigurdh -93 Eksjö Södra IK 11,68 Final  
           
  F13 80 M HEAT 2 Vind 2.5    
1. Frida Persson -93 Staffanstorp AI 11,31 Final  
2. Ellen Nilsson -93 IFK Växjö 11,47 Final  
3. Kajsa Welandson -93 Villstad GIF 11,72    
4. Teresia Tollstern-Landin -93 KFUM Örebro FI 11,98    
5. Irma Lidén -93 Tranås AIF 12,36    
           
  F13 80 M FINAL Vind 3.5    
1. Frida Persson -93 Staffanstorp AI 11,30    
2. Ellen Nilsson -93 IFK Växjö 11,41    
3. Emma Hansson -93 IK Sisu Nässjö 11,52    
4. Emma Jeansson -93 Högby IF 11,71    
5. Elin Magnusson -93 IFK Växjö 11,73    
6. Martina Sigurdh -93 Eksjö Södra IK 12,01    
 
  F13 600 M        
1. Stina Svensson -93 Lerum FI 1.51,14    
2. Matilda Stenfelt -93 IFK Växjö 1.56,87    
3. Maja Dahlström -93 Oskarshamns SK 2.00,98    
4. Sandra Lindh -93 IK Sisu Nässjö 2.03,78    
 
  F13 60 M HÄCK   Vind 2.2    
1. Emma Jeansson -93 Högby IF 11,43      
2. Caroline Jönsson -93 FIK Färjestaden 11,63      
3. Sandra Lindh -93 IK Sisu Nässjö 12,34      
 
  F13 HÖJD          
1. Lina Marcussen -93 Lerum FI 1,46      
2. Maria Tell -93 Högby IF 1,46      
3. Kajsa Welandson -93 Villstad GIF 1,40      
4. Emma Hansson -93 IK Sisu Nässjö 1,30      
5. Irma Lidén -93 Tranås AIF 1,30      
6. Sandra Lindh -93 IK Sisu Nässjö 1,25      
6. Anna Hildingsson -93 Lerum FI 1,25      
8. Teresia Tollstern-Landin -93 KFUM Örebro FI 1,25      
 
  F13 LÄNGD ZON     Vind   Vind
1. Matilda Stenfelt -93 IFK Växjö 4,70 2.3 4,60 2.0
2. Elin Magnusson -93 IFK Växjö 4,44 2.3 3,99 1.9
3. Kajsa Welandson -93 Villstad GIF 4,35 1.8    
4. Maria Tell -93 Högby IF 4,34 2,2 4,02 1.9
5. Emme Eneros -93 Kalmar SK 4,33 2,3 4,29 1.8
6. Frida Persson -93 Staffanstorp AI 4,21 2.3 4,19 2.0
7. Martina Sigurdh -93 Eksjö Södra IK 4,01 2.5 3,93 2.0
8. Lovisa Johansson -93 Tranås AIF 3,84 1.9    
9. Irma Lidén -93 Tranås AIF 3,51 2.3 3,47 1.9
 
  F13 KULA 2,0          
1. Caroline Jönsson -93 FIK Färjestaden 11,18      
2. Hanna Sjögren -93 FIK Färjestaden 11,02      
3. Emma Persson -93 Högby IF 10,93      
4. Anna Hildingsson -93 Lerum FI 10,36      
5. Lovisa Johansson -93 Tranås AIF 7,66      
 
  F13 DISKUS 0,6        
1. Emma Persson -93 Högby IF 28,27    
2. Hanna Sjögren -93 FIK Färjestaden 23,73    
3. Caroline Jönsson -93 FIK Färjestaden 22,31    
4. Lovisa Johansson -93 Tranås AIF 22,13    
5. Ellen Nilsson -93 IFK Växjö 21,54    
6. Emme Eneros -93 Kalmar SK 21,14    
7. Martina Sigurdh -93 Eksjö Södra IK 19,03    
8. Angelica Bengtsson -93 IFK Växjö 18,41    
9. Emma Jeansson -93 Högby IF 17,62    
10. Viktoria Andersson -93 Stensjöns IF 16,22    
 
  F13 SPJUT 400        
1. Emma Hansson -93 IK Sisu Nässjö 26,82    
2. Caroline Jönsson -93 FIK Färjestaden 25,53    
3. Emma Persson -93 Högby IF 25,24    
4. Emme Eneros -93 Kalmar SK 23,49    
5. Maria Tell -93 Högby IF 22,77    
6. Viktoria Andersson -93 Stensjöns IF 21,63    
7. Sandra Lindh -93 IK Sisu Nässjö 21,15    
8. Emma Jeansson -93 Högby IF 18,30    
9. Lovisa Johansson -93 Tranås AIF 16,71    
 
  F12 80 M HEAT 1 Vind 3.1    
1. Nikki Berglund -94 FIK Färjestaden 11,23 Final  
2. Erica Lantz -94 IFK Växjö 11,38 Final  
3. Louise Waerme -94 Eksjö Södra IK 11,75 Final  
4. Frida Pettersson -94 FIK Färjestaden 12,25    
5. Linnea Johansson -94 Högby IF 12,51    
6. Moa Berglund -94 Skruvs IF 12,71    
           
  F12 80 M HEAT 2 Vind 2.2    
1. Maria Nylander -94 IFK Växjö 11,21 Final  
2. Maja Eklund -94 IK Hinden 11,76 Final  
3. Josefine Nilsson -94 Oskarshamns SK 12,04 Final  
4. Carolina Olander -94 Högby IF 12,40    
5. Ida Johansson -94 IK Hinden 12,76    
           
  F12 80 M FINAL Vind 4.8    
1. Maria Nylander -94 IFK Växjö 11,11    
2. Nikki Berglund -94 FIK Färjestaden 11,20    
3. Erica Lantz -94 IFK Växjö 11,29    
4. Maja Eklund -94 IK Hinden 11,61    
5. Louise Waerme -94 Eksjö Södra IK 11,70    
6. Josefine Nilsson -94 Oskarshamns SK 12,05    
 
  F12 600 M        
1. Maria Nylander -94 IFK Växjö 1.53,90    
2. Frida Pettersson -94 FIK Färjestaden 1.54,06    
3. Josefine Nilsson -94 Oskarshamns SK 1.55,55    
4. Linnea Ivarsson -94 Lerum FI 1.56,18    
5. Louise Waerme -94 Eksjö Södra IK 1.58,25    
6. Linnea Johansson -94 Högby IF 1.59,21    
7. Emma Forss -94 Hammarby IF, FI 2.03,23    
 
  F12 HÖJD        
1. Nikki Berglund -94 FIK Färjestaden 1,42    
2. Maria Lindqvist -94 Stensjöns IF 1,35    
3. Lisa Carlsson -94 Kvarnsvedens FIK 1,35    
4. Linnea Rudolfsson -94 Wärnamo SK 1,30    
5. Ida Johansson -94 IK Hinden 1,25    
6. Moa Berglund -94 Skruvs IF 1,20    
 
  F12 LÄNGD ZON     Vind  
1. Nikki Berglund -94 FIK Färjestaden 4,72 2.1 4,60 1.3
2. Erica Lantz -94 IFK Växjö 4,44 2.1 4,30 1.5
3. Maria Nylander -94 IFK Växjö 4,38 2.2 4,12 1.9
4. Louise Waerme -94 Eksjö Södra IK 4,33 1.5    
5. Rebecka Skärlén -94 Eksjö Södra IK 4,15 2.1 4,09 1.8
6. Thea Lundgren -94 IK Hinden 4,09 2.3 4,08 1.5
7. Maria Lindqvist -94 Stensjöns IF 3,96 1.9    
8. Linnea Rudolfsson -94 Wärnamo SK 3,85 2.1 3,80 1.8
9. Carolina Olander -94 Högby IF 3,74 2.1 3,72 1.7
10. Ida Johansson -94 IK Hinden 3,67 2.1 3,50 2.0
11. Frida Pettersson -94 FIK Färjestaden 3,64 1.6    
12. Emma Forss -94 Hammarby IF, FI 3,59 2.0    
13. Moa Berglund -94 Skruvs IF 3,50 2.3 3,28 2.0
 
  F12 KULA 2,0          
1. Lisa Carlsson -94 Kvarnsvedens FIK 10,30      
2. Josefine Tempsch -94 Lerum FI 10,18    
3. Maja Eklund -94 IK Hinden 10,05    
4. Erica Lantz -94 IFK Växjö 9,78    
5. Hedda Liljegren -94 IK Hinden 9,75    
6. Rebecka Skärlén -94 Eksjö Södra IK 8,21    
7. Fanny Hammarstrand -94 Lerum FI 8,04    
8. Moa Berglund -94 Skruvs IF 7,46    
9. Linnea Johansson -94 Högby IF 7,37    
10. Lisa Engström -94 Lerum FI 6,91    
11. Carolina Olander -94 Högby IF 6,34    
 
  F12 DISKUS 0,6        
1. Erica Lantz -94 IFK Växjö 27,19    
2. Lisa Carlsson -94 Kvarnsvedens FIK 23,28    
3. Rebecka Skärlén -94 Eksjö Södra IK 21,95    
4. Louise Waerme -94 Eksjö Södra IK 20,89    
5. Moa Berglund -94 Skruvs IF 20,51    
6. Nikki Berglund -94 FIK Färjestaden 19,47    
7. Hedda Liljegren -94 IK Hinden 18,79    
8. Linnea Johansson -94 Högby IF 18,45    
 
  F12 SPJUT 400        
1. Lisa Carlsson -94 Kvarnsvedens FIK 27,93    
2. Moa Berglund -94 Skruvs IF 22,47    
3. Hedda Liljegren -94 IK Hinden 21,85    
 
  F11 60 M HEAT 1 Vind 2.4    
1. Hedvig Nykvist -95 Tranås AIF 8,78 Final  
2. Alice Petersson -95 Kalmar SK 8,90 Final  
3. Sara Grüner -95 GKIK, Göteborgs Kvinnliga IK 9,68    
4. Frida Lindström -95 FIK Färjestaden 9,86    
5. Sofia Johansson -95 Tranås AIF 9,89    
           
  F11 60 M HEAT 2 Vind 1.8    
1. Malin Samuelsson -95 IFK Växjö 9,28 Final  
2. Elin Karlsson -95 IFK Växjö 9,36    
3. Fanny Roos -95 Ljungby FIK 9,44    
4. Elize Utby -95 Gefle IF 9,65    
5. Lotta Karlberg -95 Wärnamo SK 10,07    
           
  F11 60 M HEAT 3 Vind 1.8    
1. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 9,13 Final  
2. Ditte Skalk -95 Gefle IF 9,59    
3. Malin Andersson -95 FIK Färjestaden 9,63    
4. Elin Olsson -95 IK Hinden 10,09    
           
  F11 60 M HEAT 4 Vind 1.9    
1. Sofie Bengtsson -95 IFK Växjö 9,15 Final  
2. Freja Avebäck -95 Hammarby IF, FI 9,16 Final  
3. Alice Lidén -95 Tranås AIF 9,53    
4. Antonia Tengbom -95 Eksjö Södra IK 9,67    
5. Melinda Holmkvist -95 FIK Färjestaden 9,76    
           
  F11 60 M FINAL Vind 4.4    
1. Hedvig Nykvist -95 Tranås AIF 8,87    
2. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 9,01    
3. Alice Petersson -95 Kalmar SK 9,06    
4. Sofie Bengtsson -95 IFK Växjö 9,26    
5. Malin Samuelsson -95 IFK Växjö 9,29    
6. Freja Avebäck -95 Hammarby IF, FI 9,40    
 
  F11 600 M        
1. Hedvig Nykvist -95 Tranås AIF 1.56,85    
2. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 1.59,62    
3. Jenny Ehrlin -95 Malmö AI 2.01,23    
4. Sara Grüner -95 GKIK, Göteborgs Kvinnliga IK 2.08,55    
5. Sofie Bengtsson -95 IFK Växjö 2.10,55    
6. Frida Lindström -95 FIK Färjestaden 2.24,15    
 
  F11 HÖJD        
1. Elin Andersson -95 IFK Växjö 1,43    
2. Nellie Karlsson -95 IFK Växjö 1,41    
3. Jenny Ehrlin -95 Malmö AI 1,35    
4. Hedvig Nykvist -95 Tranås AIF 1,35    
5. Malin Andersson -95 FIK Färjestaden 1,30    
6. Fanny Roos -95 Ljungby FIK 1,25    
7. Emma Petersson -95 Kalmar SK 1,25    
8. Malin Samuelsson -95 IFK Växjö 1,20    
9. Frida Lindström -95 FIK Färjestaden 1,15    
9. Sofie Bengtsson -95 IFK Växjö 1,15    
9. Ditte Skalk -95 Gefle IF 1,15    
12. Alice Lidén -95 Tranås AIF 1,15    
13. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 1,15    
14. Lotta Karlberg -95 Wärnamo SK 1,10    
15. Elize Utby -95 Gefle IF 1,10    
16. Antonia Tengbom -95 Eksjö Södra IK 1,05    
 
  F11 LÄNGD ZON     Vind  
1. Nellie Karlsson -95 IFK Växjö 4,28 0  
2. Malin Samuelsson -95 IFK Växjö 3,96 -0.7  
3. Hedvig Nykvist -95 Tranås AIF 3,94 0  
4. Alice Petersson -95 Kalmar SK 3,91 -0.1  
5. Fanny Roos -95 Ljungby FIK 3,87 -0.1  
6. Ditte Skalk -95 Gefle IF 3,76 0  
7. Elin Karlsson -95 IFK Växjö 3,76 -0.2  
8. Malin Andersson -95 FIK Färjestaden 3,72 -0.8  
9. Sara Grüner -95 GKIK, Göteborgs Kvinnliga IK 3,69 -0.5  
10. Freja Avebäck -95 Hammarby IF, FI 3,67 -1.0  
11. Alice Lidén -95 Tranås AIF 3,63 0  
12. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 3,60 -1.4  
13. Frida Lindström -95 FIK Färjestaden 3,58 -0.7  
14. Sofie Bengtsson -95 IFK Växjö 3,44 -0.3  
15. Antonia Tengbom -95 Eksjö Södra IK 3,41 0  
16. Elize Utby -95 Gefle IF 3,40 0  
17. Elin Olsson -95 IK Hinden 3,32 0  
18. Melinda Holmkvist -95 FIK Färjestaden 3,26 0  
19. Sofia Johansson -95 Tranås AIF 3,16 0  
20. Lotta Karlberg -95 Wärnamo SK 3,08 0  
 
  F11 KULA 2,0        
1. Fanny Roos -95 Ljungby FIK 11,82    
2. Marika Andersson -95 Stensjöns IF 8,64    
3. Malin Andersson -95 FIK Färjestaden 8,58    
4. Jenny Ehrlin -95 Malmö AI 8,48    
5. Sandra Johansson -95 IFK Strömsund 7,73    
6. Nellie Karlsson -95 IFK Växjö 7,63    
7. Freja Avebäck -95 Hammarby IF, FI 7,49    
8. Ditte Skalk -95 Gefle IF 7,46    
9. Isabella Jogestål -95 Kalmar SK 7,03    
10. Elize Utby -95 Gefle IF 6,90    
11. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 6,79    
12. Alice Petersson -95 Kalmar SK 6,47    
13. Frida Lindström -95 FIK Färjestaden 6,22    
14. Melinda Holmkvist -95 FIK Färjestaden 5,77    
15. Sofia Friman -95 IFK Växjö 4,78    
 
  F11 DISKUS 0,6        
1. Marika Andersson -95 Stensjöns IF 22,47    
2. Malin Andersson -95 FIK Färjestaden 22,18    
3. Fanny Roos -95 Ljungby FIK 19,62    
4. Ditte Skalk -95 Gefle IF 17,22    
5. Sandra Johansson -95 IFK Strömsund 16,74    
6. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 15,96    
7. Jenny Ehrlin -95 Malmö AI 14,56    
8. Elin Olsson -95 IK Hinden 13,30    
 
  F11 SPJUT 400        
1. Fanny Roos -95 Ljungby FIK 27,12    
2. Marika Andersson -95 Stensjöns IF 21,66    
3. Antonia Tengbom -95 Eksjö Södra IK 19,51    
4. Elin Andersson -95 IFK Växjö 19,45    
5. Malin Andersson -95 FIK Färjestaden 19,39    
6. Jenny Ehrlin -95 Malmö AI 17,94    
7. Alice Lidén -95 Tranås AIF 17,47    
8. Ditte Skalk -95 Gefle IF 15,67    
9. Sandra Johansson -95 IFK Strömsund 15,61    
10. Emma Petersson -95 Kalmar SK 15,53    
11. Melinda Holmkvist -95 FIK Färjestaden 15,16    
12. Lotta Karlberg -95 Wärnamo SK 14,18    
13. Frida Lindström -95 FIK Färjestaden 13,78    
14. Lisa Lönner -96 Eslövs AI 13,56    
15. Sofia Johansson -95 Tranås AIF 12,76    
16. Sara Grüner -95 GKIK, Göteborgs Kvinnliga IK 12,26    
17. Evelina Dahlberg -95 Högby IF 11,06    
18. Isabella Jogestål -95 Kalmar SK 10,97    
19. Malin Samuelsson -95 IFK Växjö 10,33    
 
  F10 60 M HEAT 1 Vind 1,.8    
1. Ida Karlsson -96 IK Hinden 9,61 Final  
2. Sara Lindberget -96 KFUM Kristianstad 9,79 Final  
3. Stina Lindqvist -96 FIK Färjestaden 9,90 Final  
4. Sandra Bergenulf -96 Falu IK 9,95 Final  
5. Lisa Johansson -96 FIK Färjestaden 10,42    
           
  F10 60 M HEAT 2 Vind 1.5    
1. Rebecka Katzin -96 Högby IF 9,50 Final  
2. Angelica Henriksson -96 IK Hinden 9,54 Final  
3. Ofelia Karlsson -96 Högby IF 10,39    
4. Fanny Nilsson -96 FIK Färjestaden 10,49    
           
  F10 60 M FINAL Vind 4.6    
1. Rebecka Katzin -96 Högby IF 9,44    
2. Ida Karlsson -96 IK Hinden 9,58    
3. Angelica Henriksson -96 IK Hinden 9,78    
4. Sara Lindberget -96 KFUM Kristianstad 9,81    
5. Sandra Bergenulf -96 Falu IK 9,85    
6. Stina Lindqvist -96 FIK Färjestaden 9,95    
 
  F10 600 M        
1. Amanda Gabrielsson -96 Wärnamo SK 2.07,62    
2. Lisa Lönner -96 Eslövs AI 2.13,46    
3. Rebecka Katzin -96 Högby IF 2.13,79    
4. Stina Lindqvist -96 FIK Färjestaden 2.14,20    
5. Sara Lindberget -96 KFUM Kristianstad 2.20,73    
6. Fanny Nilsson -96 FIK Färjestaden 2.26,98    
7. Ofelia Karlsson -96 Högby IF 2.28,64    
8. Lisa Johansson -96 FIK Färjestaden 2.33,32    
 
  F10 HÖJD        
1. Amanda Gabrielsson -96 Wärnamo SK 1,25    
2. Ida Karlsson -96 IK Hinden 1,18    
3. Fanny Nilsson -96 FIK Färjestaden 1,15    
4. Lisa Lönner -96 Eslövs AI 1,10    
5. Ofelia Karlsson -96 Högby IF 1,05    
6. Stina Lindqvist -96 FIK Färjestaden 1,00    
7. Rebecka Katzin -96 Högby IF 0,95    
 
  F10 LÄNGD ZON     Vind  
1. Amanda Gabrielsson -96 Wärnamo SK 3,82 -0.2  
2. Ida Karlsson -96 IK Hinden 3,77 -0.3  
3. Angelica Henriksson -96 IK Hinden 3,71 -0.4  
4. Stina Lindqvist -96 FIK Färjestaden 3,60 -0.2  
5. Sandra Bergenulf -96 Falu IK 3,56 -0.6  
6. Sara Lindberget -96 KFUM Kristianstad 3,46 -0.1  
7. Fanny Nilsson -96 FIK Färjestaden 3,34 -0.8  
8. Lisa Lönner -96 Eslövs AI 3,30 -0.1  
9. Lisa Johansson -96 FIK Färjestaden 3,30 -0.5  
10. Rebecka Katzin -96 Högby IF 3,24 -0.4  
11. Ofelia Karlsson -96 Högby IF 3,10 -0.7  
 
  F10 KULA 2,0        
1. Amanda Gabrielsson -96 Wärnamo SK 6,93    
2. Sara Lindberget -96 KFUM Kristianstad 6,84    
3. Lisa Johansson -96 FIK Färjestaden 6,04    
4. Stina Lindqvist -96 FIK Färjestaden 5,58    
5. Fanny Nilsson -96 FIK Färjestaden 5,06    
 
  F9 60 M HEAT 1 Vind 2.0    
1. Anna Tivemo -97 KFUM Örebro FI 9,73 Final  
2. Linn Bengtsson -97 IFK Växjö 9,80 Final  
3. Louisa Friman -97 IFK Växjö 10,55    
4. Hilda Petersson -97 Kalmar SK 10,86    
5. Johanna Söderbäck -97 FIK Färjestaden 11,56    
           
  F9 60 M HEAT 2 Vind 2.4    
1. Anna Herman -97 IFK Växjö 9,98 Final  
2. Lina Samuelsson -97 IFK Växjö 10,11 Final  
3. Stella Ehrlin -97 Malmö AI 10,22 Final  
4. Mathilda Nilsson -97 FIK Färjestaden 10,31 Final  
5. Molly Ämtvall -97 FIK Färjestaden 10,40    
6. Josefine Olander -97 FIK Färjestaden 10,50    
           
  F9 60 M FINAL Vind 4.3    
1. Anna Tivemo -97 KFUM Örebro FI 9,61    
2. Anna Herman -97 IFK Växjö 9,82    
3. Linn Bengtsson -97 IFK Växjö 9,86    
4. Lina Samuelsson -97 IFK Växjö 10,19    
5. Mathilda Nilsson -97 FIK Färjestaden 10,22    
6. Stella Ehrlin -97 Malmö AI 10,25    
 
  F9 600 M        
1. Linn Bengtsson -97 IFK Växjö 1.59,80    
2. Lina Samuelsson -97 IFK Växjö 2.12,36    
3. Stella Ehrlin -97 Malmö AI 2.13,36    
4. Anna Tivemo -97 KFUM Örebro FI 2.23,16    
5. Molly Ämtvall -97 FIK Färjestaden 2.23,69    
6. Johanna Söderbäck -97 FIK Färjestaden 2.53,88    
 
  F9 HÖJD        
1. Stella Ehrlin -97 Malmö AI 1,08    
2. Linn Bengtsson -97 IFK Växjö 1,08    
3. Beatrice Lantz -97 IFK Växjö 1,08    
4. Sara Hermansson -98 IFK Lidingö 1,00    
4. Molly Ämtvall -97 FIK Färjestaden 1,00    
6. Lina Samuelsson -97 IFK Växjö 1,00    
 
  F9 LÄNGD ZON     Vind  
1. Anna Herman -97 IFK Växjö 3,61 -0.3  
2. Linn Bengtsson -97 IFK Växjö 3,50 -0.2  
3. Beatrice Lantz -97 IFK Växjö 3,47 -2.6  
4. Lina Samuelsson -97 IFK Växjö 3,45 -1.1  
5. Stella Ehrlin -97 Malmö AI 3,33 -0.2  
6. Molly Ämtvall -97 FIK Färjestaden 3,30 -0.3  
7. Mathilda Nilsson -97 FIK Färjestaden 3,16 -0.4  
8. Louisa Friman -97 IFK Växjö 3,13 -1.4  
9. Anna Tivemo -97 KFUM Örebro FI 3,05 -0.1  
10. Hilda Petersson -97 Kalmar SK 3,03 -1.4  
11. Josefine Olander -97 FIK Färjestaden 2,94 -2.6  
12. Maja Welandson -97 Villstad GIF 2,79 -1.5  
13. Johanna Söderbäck -97 FIK Färjestaden 2,21 -1.9  
 
  F9 KULA 2,0        
1. Molly Ämtvall -97 FIK Färjestaden 5,67    
2. Anna Herman -97 IFK Växjö 5,62    
3. Stella Ehrlin -97 Malmö AI 5,32    
4. Beatrice Lantz -97 IFK Växjö 5,12    
5. Anna Tivemo -97 KFUM Örebro FI 4,47    
6. Mathilda Nilsson -97 FIK Färjestaden 4,16    
7. Johanna Söderbäck -97 FIK Färjestaden 3,86    
8. Hilda Petersson -97 Kalmar SK 3,79    
 
  F8 60 M HEAT 1 Vind 2.0    
1. Ida Fritzdorf-Cåberg -98 Tyresö FIK 10,67 Final  
2. Sara Hermansson -98 IFK Lidingö 11,05 Final  
3. Ebba Sjögren -98 FIK Färjestaden 11,26 Final  
4. Gabriella Bengtsson -99 IFK Växjö 12,01    
           
  F8 60 M HEAT 2 Vind 2.4    
1. Jakki Berglund -99 FIK Färjestaden 10,94 Final  
2. Johanna Sjödin -98 Stensjöns IF 11,01 Final  
3. Wilma Johansson -98 Wärnamo SK 11,34 Final  
4. Sara Jeansson -98 Högby IF 12,19    
5. Ellen Lindeby -99 Högby IF 12.20    
6. Elin Karlsson -98 FIK Färjestaden 13,15    
           
  F8 60 M FINAL Vind 4.7    
1. Ida Fritzdorf-Cåberg -98 Tyresö FIK 10,47    
2. Johanna Sjödin -98 Stensjöns IF 10,65    
3. Jakki Berglund -99 FIK Färjestaden 10,87    
4. Sara Hermansson -98 IFK Lidingö 10,89    
5. Ebba Sjögren -98 FIK Färjestaden 10,95    
6. Wilma Johansson -98 Wärnamo SK 11,40    
 
  F8 600 M        
1. Sara Hermansson -98 IFK Lidingö 2.31,39    
2. Ida Fritzdorf-Cåberg -98 Tyresö FIK 2.36,80    
3. Ellen Lindeby -99 Högby IF 2.46,11    
 
  F8 LÄNGD ZON     Vind  
1. Ida Fritzdorf-Cåberg -98 Tyresö FIK 3,21 -0.8  
2. Jakki Berglund -99 FIK Färjestaden 2,89 -1.2  
3. Lovisa Karlsson -00 Högby IF 2,86 -0.3  
4. Johanna Sjödin -98 Stensjöns IF 2,72 -2.3  
5. Sara Hermansson -98 IFK Lidingö 2,70 -0.2  
6. Gabriella Bengtsson -99 IFK Växjö 2,67 -0.4  
7. Wilma Johansson -98 Wärnamo SK 2,59 -0.3  
8. Ellen Lindeby -99 Högby IF 2,45 -0.6  
9. Sara Jeansson -98 Högby IF 2,24 -1.6  
10. Ebba Sjögren -98 FIK Färjestaden 2,17 -1.0  
11. Elin Karlsson -98 FIK Färjestaden 2,07 -0.2  
 
  F8 KULA 2,0        
1. Jakki Berglund -99 FIK Färjestaden 4,30    
2. Ida Fritzdorf-Cåberg -98 Tyresö FIK 4,08    
3. Sara Jeansson -98 Högby IF 3,93    
4. Johanna Sjödin -98 Stensjöns IF 3,81    
5. Ebba Sjögren -98 FIK Färjestaden 3,49    
6. Elin Karlsson -98 FIK Färjestaden 2,82    
7. Ellen Lindeby -99 Högby IF 2,80    
 
           
 
© HIF, uppdaterad 2006-07-18